You are currently viewing Dalyvaukime akcijoje „Rudeninė švara – mano miestui! 2020”

Dalyvaukime akcijoje „Rudeninė švara – mano miestui! 2020”

Auksinis ruduo pamažu atneša ne tik visą spalvų grožį, bet sulig kiekviena diena medžius palikdamas vis nuogesnius nukloja margaspalviais lapais parkus ir viešąsias erdves.

Kaip ir kiekvieną rudenį vėl kviečiame dalyvauti kasmetinėje lapų grėbimo akcijoje „Rudeninė švara – mano miestui!“. Šiemet akcija vyksta nuo spalio 19 d. iki lapkričio 15 d. Kviečiame  šiuo laikotarpiu įstaigų, įmonių, organizacijų kolektyvus, bendruomenes, daugiabučių namų savininkų bendrijas, nevyriausybines organizacijas ir aktyvių marijampoliečių šeimas prisidėti prie šios iniciatyvos tvarkant Marijampolės miesto viešąsias erdves (Poezijos, Vytauto Didžiojo, Seminarijos ir Vaižganto parkus, skverus, visuomeninės paskirties objektų teritorijas). Tai ne tik naudingas darbas savo miestui ar bendruomenei, bet ir pabuvimas kartu su kolegomis, bendraklasiais, kaimynais ir draugais gryname ore  dalyvaujant  bendruomeniškoje iniciatyvoje.

Akcijos organizatoriai – Marijampolės kultūros centras ir Marijampolės savivaldybės administracija – kviečia registruotis adresu www.darommarijampole.lt

Užsiregistravusiems dalyviams bus dalijami specialūs didmaišiai, į kuriuos reikės sukrauti sugrėbtus lapus. Didmaišių surinkimą ir išvežimą koordinuoja Marijampolės savivaldybės administracijos Aplinkotvarkos ir infrastruktūros skyriaus vyriausioji specialistė Violeta Sagaitienė, tel. (8 343) 90 013, mob. 8 615  34 685, el. p. violeta.sagaitiene@marijampole.lt.

Informacija apie akciją „Rudeninė švara – mano miestui!”  skelbiame tinklapyje  www.darommarijampole.lt

Akcijos metu siūlome ne tik padirbėti, bet ir užfiksuoti smagiausias, gražiausias ir įsimintiniausias akimirkas. Nuotraukomis kviečiame pasidalinti, siųsti jas akcijos koordinatoriui Sauliui Lisauskui el. paštu saulius.lisauskas@marijampoleskc.lt.

Registruokimės ir dalyvaukime akcijoje „Rudeninė švara – mano miestui!”. Aktyviai prisidėkime tvarkydamiesi, juk jaukioje aplinkoje gyventi smagiau: ir mintys šviesesnės, ir svajonės, rodos, greičiau pildosi, ir žmonės geresni.