You are currently viewing Prasideda akcija „Rudeninė švara – mano miestui 2023“

Prasideda akcija „Rudeninė švara – mano miestui 2023“

Kasmetinė lapų grėbimo akcija „Rudeninė švara – mano miestui!“ ir vėl Marijampolėje

Kaip ir kiekvieną rudenį, Marijampolėje vėl kviečiame visus gyventojus dalyvauti tradicinėje iniciatyvoje – kasmetinėje lapų grėbimo akcijoje „Rudeninė švara – mano miestui!“. Tai puikus būdu prisidėti prie savo miesto tvarkos išlaikymo ir bendruomeninės dvasios puoselėjimo. Šiemet, ši akcija vyksta nuo spalio 16 d. iki lapkričio 19 d.

Kasmetinė lapų grėbimo iniciatyva kviečia ne tik įvairių įstaigų, įmonių, organizacijų kolektyvus, bendruomenes, daugiabučių namų savininkų bendrijas, nevyriausybines organizacijas bet ir aktyvias marijampoliečių šeimas.

Akcijos organizatoriai – Marijampolės kultūros centras ir Marijampolės savivaldybės administracija – labai stengiasi, kad ši akcija būtų sėkminga ir smagi visiems dalyviams.

Kviečiame visus norinčius dalyvauti registruotis oficialioje akcijos svetainėje, kur galite rasti daugiau informacijos apie akcijos eiga, tvarkomas teritorijas bei pasidalinti savo įspūdžiais: www.darommarijampole.lt.

Akcijos metu sugrėbtų lapų išvežimą koordinuoja Marijampolės savivaldybės administracijos Aplinkotvarkos ir infrastruktūros skyriaus vyriausioji specialistė Violeta Sagaitienė, tel. (8 343) 90 013, el. paštas violeta.sagaitiene@marijampole.lt.

Akcija nesibaigia vien tik darbu – kviečiame dalyvius užfiksuoti smagiausias, gražiausias ir įsimintiniausias akimirkas . Tai puiki galimybė sukurti prisiminimus ir pasidalinti savo akimirkomis su visa bendruomene. Mes raginame visus dalyvius daryti nuotraukas ir dalintis jomis socialiniuose tinkluose su grotažyme #Rudenine_svara_2023. Akcijos koordinatorius Marijampolės kultūros centro renginių aptnavimo ir veiklos koordinatorius Saulius Lisauskas, tel. 8 646 34143 el.paštas  saulius.lisauskas@marijampoleskc.lt.