You are currently viewing Prasideda akcija „Rudeninė švara – mano miestui 2022!“

Prasideda akcija „Rudeninė švara – mano miestui 2022!“

Kaip ir kiekvieną rudenį vėl kviečiame dalyvauti kasmetinėje lapų grėbimo akcijoje „Rudeninė švara – mano miestui!“. Šiemet akcija vyksta nuo spalio 17 d. iki lapkričio 20 d. Kviečiame  šiuo laikotarpiu įstaigų, įmonių, organizacijų kolektyvus, bendruomenes, daugiabučių namų savininkų bendrijas, nevyriausybines organizacijas ir aktyvių marijampoliečių šeimas prisidėti prie šios iniciatyvos tvarkant Marijampolės miesto viešąsias erdves: parkus, skverus, visuomeninės paskirties objektų teritorijas. Tai ne tik naudingas darbas savo miestui ar bendruomenei, bet ir smagus pabuvimas kartu su kolegomis, bendraklasiais, kaimynais ir draugais gryname ore  dalyvaujant  bendruomeniškoje iniciatyvoje.

Akcijos organizatoriai – Marijampolės kultūros centras ir Marijampolės savivaldybės administracija – kviečia registruotis adresu www.darommarijampole.lt

Sugrėbtų lapų išvežimą koordinuoja Marijampolės savivaldybės administracijos Aplinkotvarkos ir infrastruktūros skyriaus vyriausioji specialistė Violeta Sagaitienė, tel. (8 343) 90 013, mob. 8 615  34 685, el. p. violeta.sagaitiene@marijampole.lt.

Akcijos metu kviečiame ne tik padirbėti, bet ir užfiksuoti smagiausias, gražiausias ir įsimintiniausias akimirkas. Nuotraukomis kviečiame pasidalinti, su visais jas atsiunčiant akcijos koordinatoriui Marijampolės kultūros centro edukacinių programų kuratoriui Sauliui Lisauskui el. p. saulius.lisauskas@marijampoleskc.lt.